Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Про зміну назви навчального закладу

4 січня 2021 о 11:45 | немає коментарів

Щиро вітає з Днем народження
відмінного керівника, чудову начальницю
і просто чарівну жінку
Заморську Ларису Григорівну!!!

1 квітня 2020 о 07:36 | немає коментарів

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.
У Яснозірському НВК, цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги, потурбуватися про близьких та друзів…
Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками. Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

14 лютого 2020 о 11:41 | немає коментарів

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом "Разом для найкращого Інтернету".
У Яснозірському НВК, у цей день, всі учасники освітнього процесу об'єдналися заради підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах. Особлива увага приділяється підростаючому поколінню. Адже, діти та молодь мають право на особливий захист і допомогу під час роботи в Інтернеті, і мають бути під особливим захистом від перешкод для свого фізичного, психічного й морального благополуччя, зокрема від сексуальної експлуатації та наруги в Інтернеті та інших форм кіберзлочинності. Для того, щоб дізнатися, як День безпечного Інтернету відзначається в світі та Україні слідкуйте за хештегами #SID2020 та #SaferInternetDay, #День_безпечного_Інтернету у соціальних мережах.

11 лютого 2020 о 11:03 | немає коментарів

В Яснозірському НВК, проводилося нагородження учасників Міжнародного природничого конкурсу «Смішний колосок»- 2019.

Учні отримали золоті та срібні сертифікати лауреатів конкурсу, а також призи – дитячі браслети «Я люблю Колосок».

10 лютого 2020 о 11:30 | немає коментарів

Проект "Проблематика твору Оноре де Бальзака "Гобсек"". Урок зарубіжної літератури в 9 класі.

3 лютого 2020 о 14:12 | немає коментарів

29 січня – трагічна сторінка в історії України . 102 років тому 300 українських студентів вийшли біля села Крути Ніжинського району на Чернігівщині проти більшовицької армії зі Сходу.

Їх було триста – студенти та гімназисти. Проти них були тисячі – солдати, фронтивики та матроси більшовицької армії. Нерівний бій. Бій під Крутами, який на декілька днів віддалив захоплення Києва. Бойовий наказ наша молодь виконала : затримавши наступ чотирьох тисяч вояків, надісланих Москвою, героїчні оборонці Крут виграли принципові для Української Народної Республіки чотири дні .

В День пам’яті Героїв Крут, в Яснозірському НВК з метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого пройшли такі заходи : лінійка – реквієм : « Трагедія , подвиг , пам’ять» , уроки історії для 8-9 кл. « Битва під Крутами : вони були такими молодими…» , години спілкування «Пам’яті тридцяти» , «Коли стають до зброї діти…» , книжкова виставка в бібліотеці «Герої України» .

Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі, героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її.

29 січня 2020 о 09:16 | немає коментарів

День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку в себе під подушкою. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва.

19 грудня до учнів Яснозірського НВК завітав Святий Миколай, який є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти та милосердя. Учні 1 – 9 класів підготували театралізоване дійство «Забілів снігами гай – іде Святий Миколай.» Діти розповідали вірші, співали пісень, танцювали. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від свого покровителя учні отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.

Свято вдалося на славу, а щасливі дітки побігли до своїх класів, аби знову поринути в світ знань.

20 грудня 2019 о 09:15 | немає коментарів

3 жовтня учні Яснозірського НВК, привітали вчителів і працівників школи зі святом, квітами і подяками.

3 жовтня 2019 о 11:55 | немає коментарів

З 16 по 20 вересня у Яснозірському НВК відбувся тиждень протидії булінгу.

19 вересня 2019 о 11:43 | немає коментарів

З метою поглиблення знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова в НВК відбулася низка різноманітних  заходів.

11 березня 2019 о 10:24 | немає коментарів